+38 044 364 30 77м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду
Замовити дзвінок
Новини

Орлан Інвест-груп – це ваш вибір.

10.10.2016

Галасливі і багатолюдні мегаполіси, безумовно, цікаві своїм швидким ритмом життя і певним пафосом, але навіть це не здається таким вже привабливим після декількох годин, проведених в пробці. Погана екологія і висока щільність населення теж говорять не на користь великих міст.

Орлан Інвест-груп – надійна будівельно-інвестиційна компанія! Ми реалізуємо найсміливіші проекти житла в Ірпені. Фахівці нашої компанії впевнені, що кращого міста для життя, ніж Ірпінь, вам не знайти. Завдяки використанню сучасних інноваційних технологій при будівництві багатоквартирних будинків, ваша квартира буде максимально безпечною і комфортною. Оригінальність і зручне планування вашого житла дозволить вам по-справжньому відпочити після важкого робочого дня.В наших житлових комплексах, побудованих професіоналами, бездоганно налагоджена система комунікацій, проведено автономне опалення, що дає мешканцям можливість заощадити на оплаті комунальних послуг. Новобудови, зведені нашою компанією, знаходяться в кращих районах міста, а на прибудинковій території розміщені дитячі спортивні майданчики та інші місця відпочинку.

Вагомим аргументом на користь покупки квартири у нашій компанії стане вартість нового житла. Не секрет, що в передмісті ціна квадратного метру набагато нижча, ніж в столиці, а якість, довговічність таких квартир іноді на порядок вище. Одним словом, якщо екологія, престиж і комфорт для вас – не порожній звук, наші житлові комплекси стануть вашим ідеальним місцем для життя.

 

close

Контакти

+38 044 560 44 22
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: