відділ продажів:+38 044 364 30 77 інші питання:+38 044 364 13 07 моб:+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 +38 093 601 47 77

Новини

Підтримуємо дитячий олімпійський рух

29.04.2018

DSC_0089

28 квітня в с. Хотів Святошинського р-н був проведений фінал спортивних Всеукраїнських змагань серед дітей «Олімпійське лелечення».
«Олімпійське лелеченя» щороку проводиться відділенням Національного Олімпійського комітету України в Київській області спільно з управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та за підтримки Антона Мирончука – Генерального спонсора Київського відділення НОК (директор будівельно-інвестиційної компанії Орлан-Інвест Груп).
Протягом лютого – березня школярі Київщини виборювали право представляти свої регіони – в містах, селищах і маленьких селах, йшла запекла «боротьба» за право виходу до фіналу «Олімпійського лелеченяти» 2018.
У фіналі взяли участь кращі з найкращих.
На етапі презентацій команд перше місце виборола команда м.Обухів, другими були лелеченята Макарівського району і третю сходинку посіла команда м.Білої Церкви. В Олімпійській вікторині кращими були м.Обухів (І місце), м.Буча (2 місце), Обухівський район (3 місце). В естафеті перемогу святкувала команда м Тараща, друге місце – м.Біла Церква, третє – команда Студениківської ОТГ. В змаганнях з волейболу: м.Обухів, Макарівський район, Студениківська ОТГ. Всі команди переможці на етапах отримали кубки та дипломи, а призери –дипломи.
Перемогу в загальному заліку отримала команда м.Обухів, друге місце виборола команда м.Білої Церкви, третє місце посіла команда Студениківської ОТГ.
P80428-141217

Переможці та призери були нагороджені кубками, учасники дипломами, медалями та подарунками. Також нагороди отримали вчителі фізичної культури та спорту, які готували команди. Всім учасникам презентували подарунки на згадку про змагання.