+38 044 364 30 77м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду
Замовити дзвінок
Новини

Раціоналізм в архітектурі житлового комплексу New York Towers

7.11.2017

Фасад – це, без жодного перебільшення, обличчя вашого будинку. Сам же стиль фасаду багато в чому обумовлений концепцією будинку або концепцією цілого житлового комплексу. Говорячи про житловий комплекс New York Towers, вибір стилю очевидний вже з самої назви комплексу – це Нью-Йорк 50-х років, який виділяється монументальністю і фундаментальністю, а також характеризується в архітектурі як раціоналістичний підхід в будівлях такого типу. Тут же слід звернути увагу, що прикрашені будинки колонами і декоративними елементами по периметру будівель. Компанія Орлан-Інвест груп робить все, щоб, перебуваючи на території комплексу, ви дійсно відчули атмосферу і дух Міста великого яблука.

Не можна не відзначити і матеріали з яких зроблені фасади будівель. Всі вони є натуральними, для збереження тепла використовується мінеральна вата, а сам фасад покритий штукатуркою короїд, яка має атмосферостійкі властивості, протягом довгих років не змінює своїх властивостей і буде захищати поверхню будівлі ще дуже довго з часу спорудження будівлі.

Орлан-Інвест груп. З нами мрії будуються!

#orlaninvest #irpen #nytowers #newyorktowers #орланінвест #ньюйорктауерс #ірпінь #ирпень #квартиравирпене #новостройкиирпеня #новостройки #новобудови #мріїбудуються

IMG_4496

close

Контакти

+38 044 560 44 22
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: