+38 044 364 30 77м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду
Замовити дзвінок

Про компанію Орлан Інвест Груп

Те, що європейська якість життя – не така вже й захмарна мрія для Українців, на практиці доводить будівельно-інвестиційна компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП. Зведене компанією житло – без перебільшення європейське. Це житло, в якому хочеться ЖИТИ. За весь час перебування на будівельному ринку фірма завоювала довіру жителів міста. Серед безликих радянських багатоповерхівок і навіть сучасних стихійно “наліплених” будівель Ірпеня, будинки від будівельної компанії ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП мають неповторний архітектурний стиль.

ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – будівельно-інвестиційна компанія, яка здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт від складання проекту до здачі в експлуатацію. Будівництво об’єктів проводиться на високому професійному рівні, у повній відповідності з проектом і договірними зобов’язаннями.

Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – це передові технології, найкращі матеріали, власний контроль якості і все це за прийнятною ціною і в розумні терміни.

Саме ЯКІСТЬ наданих послуг – основна характеристика нашої діяльності. Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП ставить своєю метою надати клієнтові кращий сервіс з будівництва, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного свого замовника.

Команда нашої будівельної компанії складається з кваліфікованих фахівців: архітекторів, дизайнерів, будівельників і менеджерів, кожен з яких знає свою справу на 100% і готовий відповісти на всі Ваші запитання. Ми професіонали і не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору, жорстко контролюються і виконуються.

close

Контакти

+38 044 560 44 22
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: