відділ продажів:+38 044 364 30 77 інші питання:+38 044 364 13 07 моб:+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 +38 093 601 47 77
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

Про компанію Орлан-Інвест Груп

Те, що європейська якість життя – не така вже й захмарна мрія для українців, на практиці доводить будівельно-інвестиційна компанія «Орлан Інвест-груп». Зведені нашою командою ЖК в Ірпені та Вишневому можуть без перебільшення вважатися європейськими. Це житло, в якому хочеться ЖИТИ! Саме тому за час перебування на будівельному ринку компанія «Орлан-Інвест груп» завоювала довіру жителів міста. Серед безликих радянських багатоповерхівок і навіть сучасних стихійно «наліплених» будівель, ви маєте можливість купити квартиру в Ірпені або Вишневому від забудовника в будинках з неповторним архітектурним стилем.

«Орлан-Інвест груп» – один з лідерів будівництва нерухомості Київської області, компанія здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту будинку до здачі його в експлуатацію. Будівництво об’єктів проводиться на високому професійному рівні, в повній відповідності з проектом і договірними зобов’язаннями.

Купити квартиру в Ірпені або Вишневому на сьогоднішній день не складає особливих труднощів – міста активно будуються і розвиваються. Але в той же час купити квартиру в Ірпені або Вишневому недорого і гарної якості – це вже питання, яке потребує ретельного вивчення історії забудовника, його успіхів або невдач.

Вартість квартир в Ірпені та Вишневому може залежати від безлічі факторів – місця розташування будинку, внутрішньої комплектації квартири, термінів будівництва, навколишньої інфраструктури. Сильні сторони нашої компанії – це передові технології, найкращі матеріали, власний контроль якості і все це за прийнятною ціною і в розумні терміни. При цьому ми надаємо нашим клієнтам можливість купити квартиру в Ірпені в розстрочку, те ж саме можна зробити і при купівлі квартири в нашому ЖК в Вишневому, що є істотною перевагою при купівлі нерухомості.

Саме ЯКІСТЬ послуг, що надаються – основна характеристика нашої діяльності. Компанія «Орлан Інвест-груп» ставить собі за мету надати клієнту кращий сервіс з будівництва новобудов і купівлі квартири в Ірпені та Вишневому, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного свого замовника.

Показовими прикладами серед багатьох ЖК в Ірпені виступають наші проекти: «Аристократ», «Садовий», «Київський», «Пушкінський», «Пушкінський Квартал», «Єсенін», «Фаворит», «Дипломат», «Сhehov Парк Квартал», «New York Towers», в яких комплексно реалізовані європейські стандарти та інноваційні технології будівництва.

Команда нашої будівельної компанії складається з кваліфікованих фахівців: архітекторів, дизайнерів, будівельників і менеджерів, кожен з яких майстер своєї справи і готовий відповісти на всі Ваші запитання. Ми професіонали і не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору жорстко контролюються і виконуються. Тому нам довіряють, і все більше клієнтів звертається в наш відділ продажів, щоб купити квартиру в Ірпені і здійснити свою заповітну мрію про власний затишному гніздечку. З «Орлан-Інвест груп» ваші мрії – будуються!

Наші партнери
ILan ILan

Інтернет-провайдер

Antiterror Security Group Antiterror Security Group

Охоранна компанія

Irpin Utilites Service Irpin Utilites Service

Керуюча організація для обслуговування багатоквартирних будинків

Smart Universal Group Smart Universal Group

Автотранспортна компанія будівельно-дорожньої спецтехніки

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: