+38 044 364 30 77м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду
Замовити дзвінок

Про Ірпінь

Ірпінь – місто комфортного життя

Місто Ірпінь розташовано в Київській області на відстані 7 км від столиці. На сьогоднішній день Ірпінь вважається одним з найперспективніших міст у своєму регіоні. Неважко припустити, що надалі Ірпінь має всі можливості стати лідером рейтингу кращих українських міст.

«Українська мрія»

Аналогічно «американської мрії» про комфорт заміського життя на лоні прекрасної природи можна сказати, що Ірпінь – це справжня «Українська мрія». Сьогодні це місто має всі умови для забезпечення високого рівня життя своїм жителям. Не так давно, в 2012 році, відоме українське видання спільно з Київським еколого-культурним центром склало власний рейтинг кращих з точки зору здорового способу життя міст. Ірпінь в цьому рейтингу зайняв 6 місце.
На користь Ірпеня свідчить і той факт, що завдяки величезним природним і лісовим багатствам ще з радянських часів це місто вважалось санаторної зоною. Сам Ірпінський район має унікальний природний мікроклімат, який сприяє профілактиці та лікуванню серцево-судинних захворювань. У радянські часи тут розташовувалося близько півсотні лікувальних установ. Деякі з них функціонують і сьогодні. Розташований на березі однойменної річки, з трьох сторін оточений лісами, місто Ірпінь залишається одним із самих мальовничих і зручних місць для проживання поблизу столиці.

Місто комфортного життя

Якщо ви хочете поєднати активне столичне життя і затишне проживання в оточенні мальовничої природи, то Ірпінь – це ідеальне місто для вас. Тут ви і ваша сім’я відчуватимете себе максимально комфортно: працюючи в Києві, після активного і насиченого трудового дня ви зможете повноцінно відпочити від галасливої ​​столичної суєти. А добре розвинена інфраструктура Ірпеня свідчить про високий побутовий, соціальний, медичний і освітній рівні якості життя.
Кілька років тому було завершено будівництво прямої дороги, яка з’єднує Ірпінь зі столицею. Її протяжність – 7 км. Водії відзначають, що ця дорога не транзитна, важкий транспорт тут не зустріти, тому на автомобілі в Київ можна дістатися за лічені хвилини. Тут курсують також приміські маршрутні таксі, тому проблем зі сполученням зі столицею жителі Ірпеня не мають: 10 – 15 хвилин – і ви в Києві, на станції метро «Академмістечко». Від метро можна швидко дістатися до будь-якої частини столиці.

Ірпінь – дуже цікаве місто. У першу чергу тим, що тут можна жити і відпочивати, працюючи в Києві. Цікавим містом Ірпінь вважають також і інвестори, адже сукупність двох найважливіших факторів: близькості до Києва і зеленої місцевості, найближчим часом обов’язково позначиться на вартості нерухомості. Сьогодні Ірпенем активно цікавляться інвестори, які розглядають придбання нерухомості тут не тільки для проживання, а й для збереження та примноження власних коштів.
Важко знайти інше місто, в якому будуть гармонійно поєднуватися високі стандарти життя і прекрасна природа.

Ірпінь сьогодні – це:

• зручне транспортне сполучення з Києвом;
• сприятлива екологічна обстановка;
• надзвичайно мальовнича природа;
• розвинена транспортна, соціальна, освітня і побутова інфраструктура;
• перспективне інвестиційне майбутнє.

close

Контакти

+38 044 560 44 22
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: