+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду
Новини

«Chehov ПАРК КВАРТАЛ» – це початок вашого нового життя

11.11.2016

«Chehov ПАРК КВАРТАЛ» – це початок вашого нового життя

Представляємо вам еко-комплекс майбутнього – «Chehov ПАРК КВАРТАЛ», разташований в найбільш мальовничій місцевості, перлині Ірпінського регіону – парку «Центральний». Виконаний в стриманому стилі, комлекс відповідає всім сучасним тенденціям в будівництві та архітектурі. У проекті використані тільки новітні технології, які забезпечують безпечне проживання з урахуванням особливостей екологічних умов місцевості.

Унікальний комплекс розташований поряд з українською столицею, лише в 7 км від станції метро «Академмістечко» по новій швидкісній трасі та неподалік одного з найбільших ТРЦ – Lavina Mall.

Проект внутрішньої інфраструктури подарує вам відчуття затишку та безпеки – територія «Chehov ПАРК КВАРТАЛ» обладнана всім необхідним для комфортного проживання кожного мешканця: підземним паркінгом, дитячим садочком, аптекою та магазинами.

Чарівні краєвиди з вікон на стародавні сосни в поєднанні з новим облаштованим парком «Центральний» надають атмосфері комплекса нотку аристократизму в поєднанні з комфортом.

У сучасному парку, обладнаному безкоштовним Wi-Fi, є чарівне озеро, зони для відпочинку та барбекю, а також багато затишних куточків для сімейного дозвілля, величезний дитячий майданчик, який стане одним з найулюбленіших місць вашої дитини.

Сучасний міський комплекс «Chehov ПАРК КВАРТАЛ» – ідеальне місце для життя та будування родини. Вдалі проектні рішення, зручна інфраструктура та мальовничі ландшафти – все це дає відчуття затишку та комфорту дорослим і дітям. «Chehov ПАРК КВАРТАЛ» є найкомфортабельнішим міським комплексом нашого регіону, який подарує здійснення всіх мрій та перетворить казку на дійсність.

«Chehov ПАРК КВАРТАЛ» – це початок вашого нового життя.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: