+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду
Новини

Дім в якому хочеться жити

25.07.2017

Вибір відповідного житла, де було б добре і комфортно жити, завдання не з легких. Оцінюючи цікаву для вас нерухомість, важливо звернути увагу не тільки на естетичний вигляд продаваного житла, розміри і кількість потрібних кімнат для вашої родини, але поцікавитися впорядкованістю і безпекою території навколо будинку, наявністю зон відпочинку, дитячих майданчиків, сучасного сервісу послуг тощо

Купити квартиру в Ірпені означає отримати привабливу можливість близького розташування до мегаполісу і мальовничих краєвидів. Адже в новому житлі ви будете проводити значну частину свого дозвілля. Кожній людині актуальне довкілля, адже воно впливає на його загальне самопочуття, дозволяє повноцінно відпочити після напруженого робочого дня, створює в цілому почуття задоволення і захоплення від власного житла.

Сусідство природи і урбаністичної інфраструктури в масштабному будівельному проекті «New York Towers» в Ірпені пропонує вам будівельно-інвестиційна компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП. Цей проект об’єднує сучасне комфортне заміське житло і інфраструктуру крупного мегаполісу, він стає перлиною нерухомості в Ірпені.

Всього в 10 хвилинах їзди від столиці, в екологічно чистій хвойнії парковій зоні передмістя, будується багатоповерховий житловий комплекс «New York Towers», який вже сьогодні називають Золотими Воротами в Ірпені, містом в місті. Купити квартиру в ЖК «New York Towers» – означає, що тут кожен майбутній власник може розраховувати на європейську якість життя, яке доповнює затишок і тиша заміського житла.

Чудове розташування житлового комплексу, раціональне планування квартир, продумана зовнішня і внутрішня інфраструктура від забудовника – будівельно-інвестиційної компанії ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – дає можливість кожному отримати житло своєї мрії, в якому реально хочеться ЖИТИ.

Тільки відповідальна і прогресивна компанія, як ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП, вже при проектуванні житлового комплексу, змогла подбати і про майбутнє своїх клієнтів, зводячи на території новобудови новий освітній комплекс повного дня для дітей від 3 до 6 років, створюючи центр раннього розвитку дитини і сучасний LEGO room. Адже життя не стоїть на місці, а буде тривати і після введення цього проекту в експлуатацію.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: