+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду
Новини

Купальська феєрія з «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП»

6.07.2015

Ще здавна Івана Купала вважають святом молоді, святом кохання. Свято припадає на дні літнього сонцестояння (23-24 червня за старим стилем) і найкоротшу ніч у році – з 6 на 7 липня за новим стилем. У дні літнього сонцевороту сонце знаходиться в самому центрі небесного купола, досягаючи найвищої точки і сили свого світіння. Вважалося, що все живе наповнюється в ці дні чарівною силою: в ніч на Івана Купала дерева пересуваються по лісі, а птахи, тварини, рослини і трави можуть розмовляти.

За старовинною традицією, свято Івана Купала відзначає практично вся Україна. Мальовниче містечко Ірпінь також не проходить повз стародавніх традицій. 5 липня в міському парку відпочинку ім.В.Правіка була проведена культурно-мистецька акція до свята Івана Купала «Ірпінський вінок». Організаторами акції стали: відділ культури, національностей та релігій та відділ координації культурно-масових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Ірпінської міської ради. Наша компанія «ОРЛАН- ІНВЕСТ ГРУП» виступила генеральним спонсором цього торжества.

Для жителів і гостей Ірпеня організували справжню купальську феєрію. У центрі парку розмістили Купальське дерево і Зелену арку, прикрашені різнокольоровими стрічками, квітами та ляльками-купальницями. Усіх гостей дії зустрічали мавки і мольфари. Протягом дня для всіх бажаючих купити сувенір, зроблений своїми руками чекала виставка «НandmadeHobbyUkraine». З дітьми веселилися аніматори, проводився майстер – клас зі східного танцю. Для сильних і сміливих були організовані спортивні конкурси: перетягування канату, гонки в мішках …

Ближче до ночі учасники свята закружляли хоровод на площі, після чого перейшли на вогнищевий майданчик, де всіх чекало вогняне фаер-шоу.Как тільки стемніло, спалахнуло купальське вогнище і бажаючі могли перестрибнути через нього, адже за традиціями, у вогні згорали всі хвороби, проблеми і невдачі. А парам, які вирішувалися стрибати вдвох, судили щасливий шлюб і благополуччя.

Учасники і ті, хто просто проходили повз отримали море чудових емоцій, а найбільш активні та веселі отримали цікаві подарунки від компанії «ОРЛАН- ІНВЕСТ ГРУП».

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: