+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду
Новини

Літні канікули разом з парком ім. В. Правика та компанією “ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП” в Ірпені”

2.07.2015

Ось уже цілий місяць щосуботи та щонеділі у міському  парку відпочинку ім. В. Правика відділ культи, національностей та релігій  та відділ координування культурно-масових заходів Ірпінської міської ради організовують розважальні заходи для дітей та дорослих. Програмою цих заходів передбачена фітнес-зарядка, дитяча анімація та майстер-класи від майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Звісно, привчати наших людей, у яких ще рік тому і парків не було, до таких дійств не просто. Зарядку, наприклад, знімають на мобільні телефони, замість того щоб разом з тренером  виконувати не складні але корисні для здоровʼя вправи. Однак, сподіваємось, що з часом це буде звичною справою – прийти в парк не пити пиво чи палити , а займатись спортом та дихати свіжим повітрям.

Набагато легше працювати з дітьми, адже вони з задоволенням приймають участь в дитячій анімації та майстер-класах від майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Веселі конкурси та розваги, кожен учасник яких отримує подарунок – неабияк подобаються юним ірпінцям. А майстер-класи, на яких можна розмалювати гіпсову фігурку, виготовити прикрасу з шерсті чи магнітик – не тільки розвага , а й отримання певних корисних навичок та своєрідна арт-терапія.

Окрім цього, в парку ім. В. Правика протягом місяця було проведено ще ряд цікавих культурно-розважальних та мистецьких подій. Це День захисту дітей, СУШКА до Дня молоді та виставка-ярмарок «Калинова моя Україно»  майстрів декоративно-прикладного мистецтва до Дня Конституції України. А вже 5 липня буде проведено культурно-мистецьку акцію до свята Івана Купала «Ірпінський вінок».

Отже, парк дуже швидко перетворився з місця  просто відпочинку на обʼєкт для проведення різноманітних заходів для дітей та дорослих. У цьому і полягала основна мета організаторів – привчити ірпінців, що парк –  це місце для культурно-освічених і вихованих людей, які не будуть смітити і топтати газони, палити та вживати спиртне. Парк – це зона для  відповідної поведінки, де треба проявляти любов до природи і людської праці.

Такі заходи в парку будуть проходити до кінця літа. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучатись і не тільки приймати участь, а й висловлювати свої побажання та ідеї, а також долучатись до організації культурно-мистецьких подій в нашому місці.

Компанія «ОРЛАН- ІНВЕСТ ГРУП» надає фінансову  підтримку  та приймає активну участь в організації дозвілля у міському парку відпочинку ім. Правика. Керівництво компанії без особливих роздумів  підтримує цікаві ідеї та допомагає у якомога швидшій їх реалізації. «ОРЛАН- ІНВЕСТ ГРУП» уже й раніше брала участь у ряді інших культурно-мистецьких та спортивних заходів в нашому місті, таких як Олімпійський день, День захисту дітей, День молоді, День Конституції України  й має наміри надалі робити життя в місті Ірпені цікавішим і веселішим для його жителів.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: