+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

Про Ірпінь

Ірпінь – місто комфортного життя.

Місто Ірпінь розташоване в Київській області на відстані всього 7 км від столиці. На сьогоднішній день Ірпінь вважається одним з найперспективніших міст в своєму регіоні. Неважко припустити, що в подальшому він має всі можливості стати лідером рейтингу кращих українських міст, так як славиться своїм чистим повітрям, розвиненою інфраструктурою і комфортабельним житлом, про яке подбали надійні забудовники в Ірпені. Для людей, які звикли до столичного життя, але вже не хочуть жити в загазованому місті витрачаючи свій дорогоцінний час в постійних пробках, ідеальним рішенням буде купити квартиру в Ірпені від забудовника. Так ви зможете насолоджуватися природою і при цьому добиратися до Києва за лічені хвилини.

«Українська мрія».

Аналогічно «американської мрії» про комфортне заміське життя на лоні прекрасної природи можна сказати, що Ірпінь – це справжня «Українська мрія». Сьогодні це місто має всі умови для забезпечення високого рівня проживання своїм жителям, в тому числі завдяки комфортабельним ЖК в Ірпені. Не так давно, в 2012 році, відоме українське видання спільно з Київським еколого-культурним центром склало власний рейтинг кращих з точки зору здорового способу життя міст. Ірпінь в цьому рейтингу зайняв 6 місце.

Одним з критеріїв вибору для тих хто зважився купити квартиру в Ірпені свідчив і той факт, що завдяки величезним природним і лісовим багатствам ще з радянських часів це місто вважалося санаторною зоною. Сам Ірпінський район має унікальний природний мікроклімат, який сприяє профілактиці і лікуванню серцево-судинних захворювань. У радянські часи тут розташовувалося близько півсотні лікувальних установ. Деякі з них функціонують і сьогодні. Розташований на березі одноіменної річки, з трьох боків оточений лісами, Ірпінь залишається одним із самих мальовничих і зручних місць для проживання поблизу столиці.

Хочете купити квартиру в Ірпені? Не сумнівайтеся – це місто комфортного життя!

Якщо ви хочете поєднати активне столичне життя і затишне проживання в оточенні мальовничої природи, то Ірпінь – це ідеальне місто для вас. Стаючи власниками квартири в Ірпені, ви і ваша сім’я будете почувати себе максимально комфортно: працюючи в Києві, після активного і насиченого трудового дня ви зможете повноцінно відпочити від галасливої ​​столичної суєти. А добре розвинена інфраструктура Ірпеня свідчить про високий побутовий, соціальний, медичний і освітній рівні якості життя.

Кілька років тому було завершено будівництво прямої дороги, яка з’єднує Ірпінь зі столицею. Її протяжність – 7 км. Водії відзначають, що ця дорога не транзитна, важкий транспорт тут не зустріти, тому від свого ЖК в Ірпені на автомобілі в Київ можна дістатися за лічені хвилини. Тут курсують також приміські маршрутні таксі, тому проблем зі сполученням зі столицею жителі Ірпеня не мають: 10 – 15 хвилин – і ви в Києві, на станції метро «Академмістечко». Від метро можна швидко дістатися до будь-якій частини столиці.

Ірпінь – дуже цікаве місто. В першу чергу тим, що тут можна жити і відпочивати, працюючи в Києві. Привабливим містом Ірпінь вважають також і інвестори, готові купити квартиру в Ірпені від забудовника, адже сукупність двох найважливіших факторів: близькості до Києва і зеленої місцевості, найближчим часом обов’язково вплинуть на вартість квартир в Ірпені. Сьогодні Ірпенем активно цікавляться інвестори, які хочуть купити квартиру в новобудові не тільки для проживання, а й для збереження і примноження власних коштів.

 

Ірпінь сьогодні – це:

  • зручне транспортне сполучення з Києвом;
  • сприятлива екологічна обстановка;
  • надзвичайно мальовнича природа;
  • розвинена транспортна, соціальна, освітня і побутова інфраструктура;
  • перспективне інвестиційне майбутнє.

 

Важко знайти інше місто, в якому будуть гармонійно поєднуватися високі стандарти життя і прекрасна природа.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: