+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

ЖК "Аристократ"

Місцезнаходження
м.Ірпінь, вул. Комінтерна, 15-б,в
Ціна від, грн. за м2
Будує
Орлан Інвест
Початок робіт:
4 квартал 2014 року
Закінчення робіт:
3 квартал 2015 року

Беспроцентная рассрочка до октября 2015 года

Житловий комплекс «Аристократ» – вишукані квартири незвичайного планування серед мальовничого і спокійного Ірпеня. Передбачено більше десяти варіантів планувань квартир, більше того: кожен мешканець може розраховувати на індивідуальний підхід та здійснення власних ідей.

Специфіка проектування комплексу «Аристократ»

Купуючи житло в даному комплексі, Ви отримуєте не просто квартиру, а простір з максимальним набором необхідних людині для комфортного проживання об’єктів. Проект будівництва будинку включає в себе облаштування дитячих майданчиків, зеленої зони навколо будинку, паркінгу та офісних приміщень, а також місця для прогулянок і занять спортом. Все це ретельно сплановане і зі смаком вписується в територію невеликого і затишного комплексу.

Технічні характеристики

Всі використовувані матеріали перевірені досвідом і часом, Ви можете бути впевнені в довшому терміні їх служби і надійності виконуваних проектних і будівельних робіт. Характеристики будинку: підключення до центрального водо-, газо- і електропостачання, установка необхідних лічильників, котлів сантехнічних висновків.

Відмінні риси і переваги

Неможливо не захоплюватися зовнішнім виглядом спроектованого комплексу: панорамні вікна і ковані елементи надають будинку дійсно аристократичний і при цьому сучасний вигляд. Переваги придбання квартири в ЖК «Аристократ»:

  • максимально зручне транспортне сполучення з Києвом;
  • відповідність заявленим термінами будівництва;
  • вишуканий і аристократичний екстер’єр та оздоблення фасаду будинку;
  • елітна квартира за доступною ціною;
  • чистота і спокій передмістя.

Довіра та ефективна взаємодія – важливі моменти реалізації проекту. Якщо у Вас виникли питання про придбання квартири, зв’яжіться з нами. Неповторна квартира в чарівному житловому комплексі «Аристократ» вже чекає на Вас!

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: