+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

ЖК "Київський"

Місцезнаходження
м. Ірпінь, вул. Київська, 28-е
Ціна від, у.е. за м2
Будує
Орлан Інвест
Початок робіт:
2 квартал 2013 року
Закінчення робіт:
4 квартал 2014 року

Житловий комплекс розташувався серед барвистих мальовничих ландшафтів зеленого і чистого м.Ірпінь, по вулиці Київська. Це не просто якісний і технічно ідеальний комплекс, це житло яке дозволить відчути себе комфортабельно, гармонійно і захищено.

Впорядкованість комплексу

Навколо знаходяться лісові масиви і барвиста природа, розвинена міська інфраструктура (центральна частина міста, наближеність до «нової траси»). Завдяки невеликому розміру і продуманому зонуванню ЖК «Київський» гармонійно поєднується з місцевістю. Це надає власникові квартири спокій і можливість жити в єднанні з природою, облаштувати справжнє домашнє вогнище.

Комплекс також має продуману внутрішню впорядкованість. Крім вдалого розташування недалеко від столиці у відмінній зеленій зоні, в план будівництва житлового комплексу входять роботи з благоустрою території навколо: дитячі майданчики і парковка, прогулянкові алеї та озеленення території.

Технічні характеристики

Планування квартир продумані і раціональні. Кожна квартира здається під ключ з усіма необхідними умовами: склопакети та опалювальні радіатори, оздоблювальні роботи (штукатурка, стяжка підлоги), котел і електропроводка, розводка води та сантехнічні висновки.

Наші переваги

Комплекс невеликий, і тому Ви зможете насолодитися тишею і чистим повітрям, захистити себе від шуму величезних багатоповерхівок і руху великого міста. Переваги покупки квартири в ЖК «Київський»:

  • екологічно чиста зона;
  • зручне розташування новобудови;
  • автономне опалення;
  • раціональні та зручні планування;
  • зручна транспортна розв’язка;
  • парковка та дитячі майданчики;
  • огороджена територія комплексу;
  • максимальне наближення до міста;
  • доступна ціна і якісні будівельні роботи;

Індивідуальний підхід, надійність і турбота – складова частина концепції продажу квартир комплексу. Ми готові врахувати побажання кожного клієнта для забезпечення максимального комфорту.

Якщо Вам набридла міська метушня, забрудненість і високі ціни на новобудови, то квартира в спокійному і комфортабельному ЖК «Київський» чекає саме на Вас!

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: