+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

ЖК "Пушкінський"

Місцезнаходження
м.Ірпінь, вул. Пушкінська, 62-б
Ціна від, у.е. за м2
от 16000 грн до 16400 грн
Будує
Орлан Інвест
Початок робіт:
2 квартал 2013 року
Закінчення робіт:
4 квартал 2014 року

ЖК «Пушкінський» розташувався на однойменній вулиці у безтурботному і колоритному Ірпені, недалеко від столиці. Всього 10 хвилин – і галаслива атмосфера мегаполісу залишається позаду, а Ви потрапляєте в миловидну місцевість тихого і зеленого передмістя. Цей комплекс носить назву поета, і дійсно виправдовує його: саме тут Ви зможете відчути себе мрійником і творчою натурою і облаштувати квартиру за своїм смаком в екологічно чистому і безтурботному куточку.

Особливості комплексу

Архітектори подбали про унікальність Вашого майбутнього житла: родзинкою комплексу є панорамні вікна. Таке рішення робить будинок просторим і світлим, він виглядає легким і привітним. Екстер’єр будинку вельми спокійний, але при цьому стильний, він злагоджено вписується в загальну картину навколишньої природи.

Територіальне розташування комплексу на тихій і спокійній вулиці дозволить почувати себе комфортно. При цьому всі необхідні для життя товари та послуги знаходяться за декілька кроків: дитячий садок, школа, магазини, ринок. Крім того, наша команда подбала про ретельну розробку планувань квартир.

Технічні характеристики

Проект комплексу включає в себе максимально продуману комплектацію. Кожна квартира має лоджію, оснащена лічильниками і радіаторами опалення, обладнана електропроводкою і котлом. Розводка води і всі виводи для сантехніки, основна обробка стін і підлоги також включені в початковий список робіт. Встановлені якісні склопакети та двері від перевірених часом виробників. Сумлінність і турбота – основа нашої роботи та взаємодії з клієнтами.

Наші переваги

Приємний бонус: Ви відчуєте комфорт не тільки в рідних стінах, проект комплексу включає в себе повну укомплектованість території навколо.

Придбавши квартиру в ЖК «Пушкінський», Ви отримаєте наступні переваги:

  • простора і не забруднена місцевість;
  • комфортне і сучасне житло поблизу міста;
  • продумана внутрішня і зовнішня інфраструктура;
  • якісність і довговічність будівельних матеріалів;
  • максимальна комплектація новобудови;
  • відмінне співвідношення ціна-якість;

Житловий комплекс «Пушкінський» – світлий і просторий будинок, який привітно і радісно зустріне нових мешканців.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: