+38 067 756 03 19
м.Ірпінь, вул. Донецька 2а

карта проїзду

ЖК "Садовий"

Місцезнаходження
м. Ірпінь, пер. М. Будника, 14-г
Ціна від, у.е. за м2
16000 грн
Будує
Орлан Інвест
Початок робіт:
2 квартал 2014 року
Закінчення робіт:
3 квартал 2015 року

Комфортна квартира в невеликому затишному стильному житловому комплексі в лісопарковій зоні Ірпеня – бажання будь-якого жителя столиці. Якщо Ви хочете відчути себе власником справді європейського житла, то ЖК «Садовий» це бездоганний варіант.

Відмінні риси комплексу

Комплекс реалізує концепцію житла сімейного типу. Територія навколо обладнана для проживання з дітьми: зелені насадження, дитячий майданчик, лавки для відпочинку, також навколо будинку встановлені камери відеоспостереження. Крім того, цокольний поверх комплексу включає приміщення для колясок і велосипедів.

Сам будинок невеликий, акуратний і дійсно гарний собою. Завдяки невеликому розміру всього комплексу Ви зможете швидко подружитися зі своїми сусідами і жити в доброзичливій атмосфері.

Технічні характеристики

Квартири в комплексі «Садовий» просторі і теплі. Фасад будинку утеплено, встановлені бронедвері, двокамерні склопакети, двоконтурні котли, введення електрики і сантехніки. Також передбачена якісна внутрішня обробка: підлоги ідеально рівні, на стінах гіпсова штукатурка. Будинок максимально і якісно підготовлений для майбутніх власників.

Концепція роботи і наші переваги

При проектуванні та будівництві комплексу враховуються всі побажання майбутніх власників. Концепція нашої роботи – зробити купівлю житла і подальше проживання максимально комфортним. Ключові характеристики житлового комплексу «Садовий»:

  • раціоналізм при плануванні квартир;
  • максимальна початкова комплектація, індивідуальне опалення;
  • чудове розташування;
  • продумана зовнішня і внутрішня інфраструктура;
  • якісні і довговічні будівельні матеріали;
  • затишок і тиша передмістя;
  • відмінна якість і швидкість робіт, вигідні ціни.

Подбайте про безтурботне майбутнє своєї сім’ї вже сьогодні, житловий комплекс «Садовий» привітно прийме нових мешканців, це дійсно зразкове житло європейського типу.

close

Контакти

відділ продажів:
+38 044 364 30 77
моб:
+38 093 601 47 77
+38 097 601 47 77 +38 050 601 47 77 інші питання:
+38 044 364 13 07
м.Ірпінь
вул. Донецька 2а
карта проїзду

Зворотній зв'язок: